Jurajski Produkt Roku – Najlepsza Firma Rodzinna

W środę 15 listopada 2017 r. w Hotelu SCOUT w Częstochowie miała miejsce XVII edycja Konkursu Jurajski Produkt Roku, której towarzyszył I Jurajski Kongres Gospodarczy. 

Jurajski Kongres Gospodarczy jest pierwszym z cyklicznie planowanych wydarzeń, którego idea poświęcona jest współpracy – Biznes, Uczelnie, Samorząd. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie, Urząd Miasta Częstochowy oraz Wojewódzki Urzędu Pracy w Katowicach.

O godz. 18.30 w sali bankietowej rozpoczęła się uroczysta Gala podczas, której nagrodzono laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku”. Cała uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, następnie głos zabrali Prezes Zarządu RIPH w Częstochowie Pan Andrzej Broniewski i Dyrektor WUP w Katowicach Pan Grzegorz Sikorski.

Podczas Gali zgromadzona na sali publiczność poznała tegorocznych laureatów Konkursu. Zwycięskim firmom nagrody wręczyli Prezes Zarządu RIPH w Częstochowie Pan Andrzej Broniewski wspólnie z Prezydentem Rady RIPH w Częstochowie Panem Tadeuszem Szymankiem.

W kategorii Najlepsza Firma Rodzinna zwyciężyła firma:

Hurtownia Lodów i Mrożonek. Wytwórnia Wafli „IGLO” Edmund Zygmański

Firma IGLO – iglozawiercie.pl należy do Oddziału Śląskiego Inicjatywy Firm Rodzinnych, a jej siedziba ulokowana jest w Zawierciu.

Gratulujemy otrzymanego wyróżnienia!

Prezes IGLO: Edmund Zygmański