Rekomendacje

Poniżej przedstawiamy opinie różnych osób, z wielu firm rodzinnych, odnośnie wartości jakie dają realizowane przez nas projekty.

SPOTKANIA MENTORINGOWE

„Dają siłę i motywację do dalszego działania mojej firmy. Kreują odpowiedzialność społeczną polskiego biznesu i dają szanse wymiany wzajemnych doświadczeń.”

Agata, DPM

„Spotkania Oddziału Śląskiego IFR są dla mnie okazją do czerpania radości z robienia wartościowych rzeczy wspólnie z innymi firmami rodzinnymi.”

Łukasz, Grupa Nomax

„Realną wartością jest dzielenie się tym co każdy ma najlepszego opartego na wzajemnym zaufaniu – spotkania rozszerzają horyzonty oraz budują relacje.”

Magdalena, Novelle

WARSZTATY I SZKOLENIA

Występowanie publiczne_27-28.04.17_Podzamcze

„Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo fajna atmosfera i pełen profesjonalizm.”

Marta, Intercor

„Warsztaty pomogły mi w zrozumieniu tego jak prawidłowo przygotować się do wystąpień publicznych oraz jak sprawnie przeprowadzić prezentację.”

Anna, Geo Globe Polska

„Warsztaty spełniły moje oczekiwania w stopniu większym niż się spodziewałam. Wiedza, doświadczenie trenera na najwyższym poziomie przy naturalnym przekazie informacji. Polecam Wszystkim!”

Agata, DPM

„Super atmosfera, pełne zadowolenie!!!”

Damian, Energy-Technic

„Z początku sceptycznie nastawiony. Jednak w trakcie przekonałem się do szkolenia i dowiedziałem się kilku rzeczy o sobie, z których słabo zdawałem sobie sprawę.”

Piotr, Grupa Kotrak