KUBARA – Produkcja

KUBARA – Najważniejsze jest dla nas zdrowie – nasze i naszych bliskich. Dlatego tworzymy produkty, którymi chcemy się dzielić  z rodziną i przyjaciółmi, na zasadach które są nam bliskie – szczerości, odpowiedzialności i szacunku do natury.

We współpracy jesteśmy elastyczni, ale pod kątem jakości nie znamy kompromisów. Nie decydujemy się na stosowanie tańszych zamienników, jeśli są one gorszej jakości, bo zdrowie i zaufanie naszych Klientów jest dla nas zbyt cenne. Wiemy, że klienci wymagają od nas więcej, dlatego dbałość o jakość rozpoczynamy od składników, które dokładnie sprawdzamy. Gwarantujemy  prawdziwy smak: bez syropu glukozowo-fruktozowego, polepszaczy, sztucznych dodatków czy GMO.

W ciągu 20 lat działalności na rynku stworzyliśmy 4 linie produktowe: Dobra Kaloria, Ekoprodukt, Amarello oraz produkty z lnu i suplementy diety. Linie te zawierają różne produkty i dedykowane są różnym klientom, ale łączy je jedno – naturalne, wysokiej jakości składniki.

Wiemy, że jedzenie to istotny element naszego życia. Opracowujemy więc produkty, które je ułatwiają  i podnoszą jego jakość. Chcemy, aby pomagały w przygotowaniu szybkiego a zarazem zdrowego  i pysznego śniadania, inspirowały do  prostych pomysłów na wartościowy obiad, czy pomagały osobom z nietolerancjami pokarmowymi i problemami zdrowotnymi.

W trakcie naszej działalności wiele się zmieniało łącznie z nazwą. Nazwa Ekoprodukt Marek Kubara sp.j. zmieniła się w KUBARA sp. z o.o. – od nazwiska założyciela i właściciela firmy, osobiście zaangażowanego w tworzenie jej produktów. Tym samym chcemy podkreślić nasz bezpośredni związek z wytwarzanymi produktami  i podkreślić osobistą odpowiedzialność za efekty naszej pracy.

http://www.kubara.pl