GRUPA NOMAX – Produkcja

GRUPA NOMAX – Piekary Śląskie
Grupa Nomax to wiodący dostawca opakowań dla przemysłu mięsnego, od lat pozostający w ścisłej czołówce producentów siatek wędliniarskich oraz osłonek tekstylnych na rynkach polskim i zagranicznym. W ofercie Grupy Nomax znaleźć można topowe marki branży: siatki do wędlin Nomanet, osłonki tekstylne Viscoflex ® oraz osłonki z przyprawami Spatex ®. Dostarczamy produkty do zdecydowanej większości zakładów mięsnych i hurtowni w kraju. Za granicą nasze produkty dostępne są poprzez sieć ponad 100 dystrybutorów z przeszło 40 krajów, na wszystkich zamieszkanych kontynentach.

Naszą wizją jest kreowanie oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów, dzięki którym produkty mięsne i wędliny zyskują wyjątkowe i indywidualne walory.

Od początku swojej działalności jesteśmy firmą rodzinną, w pełni opartą o polski kapitał. Wierzymy, że wartości takie jak zaufanie, relacje partnerskie oraz ciągły rozwój są gwarancją owocnej i stabilnej współpracy. Dzięki rodzinnemu pomysłowi na biznes, zaangażowaniu, innowacyjności i stałemu dążeniu do rozwoju Nomax Trading wyznacza trendy i standardy w pakowaniu.

www.grupanomax.pl
Piekary Śląskie